Akú cenu dostanem vo Viaticum za moje zlato?

Spoločnosť Viaticum vykúpi Vaše zlato za najvýhodnejších podmienok v regióne. Na našich stránkach môžete v našom "aktuálnom grafe" sledovať aktuálnu cenu zlata na svetovom trhu. V boxe "rýdzosti" Vám prinášame prehľad aktuálnych cien za rôzne typy rýdzosti, ktoré Vám v danej chvíli spoločnosť Viaticum za Vaše zlato vyplatí.

Ako vypočítate cenu Vášho zlata?

Aby ste si mohli pomocou našej kalkulačky vypočítať cenu, ktorú vo Viaticum dostanete za svoje zlato, potrebujete vedieť jeho hmotnosť a rýdzosť. Po zadaní týchto údajov a stisnutí tlačítka "prepočítaj" Vám kalkulačka vypočíta cenu, ktorú Vám spoločnosť Viaticum v danej chvíli vyplatí za Vaše zlato. Dôležité - cena sa priebežne aktualizuje v závislosti od vývoja ceny na svetovom trhu, preto je veľmi pravdepodobné, že o niekoľko minút (či desiatok sekúnd) bude cena za konkrétnu hmotnosť a rýdzosť už iná. V momente predaja sa berie do úvahy len aktuálna cena v danej chvíli.

Hotovosť za zlato okamžite

V spoločnosti Viaticum Vám za Vaše zlato zaplatíme okamžite a v hotovosti. Pri výpočte hodnoty Vášho zlata vychádzame z aktuálnej ceny zlata na svetovom trhu, ktorú zobrazuje i náš "aktuálny graf". Pri určovaní výkupnej ceny Vášho zlata vychádzame z aktuálnej ceny (svetový trh), ktorá sa v danom momente zobrazuje i na našom grafe (cena na svetovom trhu).

Vykupujeme aj iné kovy a vzácne kamene?

Nie, v spoločnosti Viaticum od Vás vykúpime len zlato, zbavené akýchkoľvek (vzácnych) kameňov. Žiadne iné vzácne kovy v spoločnosti Viaticum nevykupujeme.